tipy

S príchodom jarnej časti sezóny spúšťame na našom webe druhé kolo tipovacej súťaže o vecné ceny s tématikou Bayernu. Zapojiť sa môže každý, začíname úplne odznovu.

Mnohí z Vás určite postrehli, že počas jesennej časti sezóny prebiehala na našom webe tipovačka o originálny dres Bayernu. Tipovalo sa každé kolo Bundesligy a víťazom dresu sa stal úspešný tipér Johnson BM. A ako sme už na pred začiatkom zimnej prestávky avizovali, tipovačku spúšťame aj v jarnej časti sezóny 2016/17.

Ako si môžem natipovať?
Tipovačka sa nachádza v menu našej stránky. Tipovanie na našom webe je veľmi jednoduché, každý zápas je treba natipovať osobitne, na výber máte 5 možností: 1, 1X, X, 2X, 2.
Pokiaľ trafíte výhru jedného z tímov alebo remízu, budú vám pridelené do tabuľky tri body. Pokiaľ trafíte neprehru jedného z tímov, získate 1 bod.
Dobre si váš tip premyslite, pretože pokiaľ už raz stavíte, tip následne nie je možné zmeniť.
Upozorňujeme, že tipovať môžu iba tí, ktorí sú na našom webe registrovaní. Takže, ak ste tak doposiaľ neurobili, je treba sa na našom webe registrovať a následne budete mať možnosť zapojiť sa do tipovacej súťaže.

Od kedy do kedy sa tipuje?
Jarná časť tipovačky bude prebiehať od dnes až do mája, čiže do konca ligovej sezóny. Tipovať sa budú vždy všetky zápasy Bundesligy, čiže v každom kole 9 zápasov. Zápasy DFB Pokalu a Champions League sa tipovať nebudú.

Kedy si môžem natipovať dané kolo?
Pred každým kolom sa posnažíme v dostatočnom predstihu umiestniť do tipovačky dané zápasy, aby to každý z tipérov stihol. V čase výkopu sa na webe koná automatická uzávierka daného zápasu, čiže je treba tipovať aspoň 5 minút pred výkopom. Po skončení zápasov nahodíme do tipovačky výsledky a body sú prideľované automaticky, čiže nie je možné, aby došlo ku nejakej manipulácii počtu bodov.

O čo sa bude súťažiť?
V jesennej časti bol hlavnou cenou pre víťaza originálny dres Bayernu. V jarnej časti sme sa rozhodli oceniť hneď tri miesta. Celkový víťaz získa Adidas mikinu Bayernu, druhý v poradí Adidas šál Bayernu a tretí Adidas peňaženku Bayernu.

Veríme, že do tejto fázy tipovačky sa zapojí ešte viac návštevníkov našej stránky, ako v jesennej časti a samozrejme prajeme každému z Vás čo najviac úspešných tipov. Pokiaľ máte nejaké otázky či postrehy ku tipovačke, privítame ich v komentároch pod týmto článkom.

1. miesto
mikina

2. miesto
šál

3. miesto
geld

9 komentářů: “Spúšťame jarnú časť tipovačky”

1. Joey napsal:

Dobrý den, předem chci poděkovat, že se někdo takový najde a dělá soutěže o tak krásné ceny na stránce o tak překrásném týmu. A zároveň bych se chtěl zeptat, jestli je někde k nastudování jak se vlastně tipuje 😀 Nikdy jsem to nezkoušel, děkuji.

2. tadeascajka napsal:

Mal by sem otázku.Co znamená to 1x.2x?

3. RealMadrid napsal:

Co se děje v případě stejného počtu bodu?

4. Patryk napsal:

Chcem sa opytat kde najdem tu tipovacku neviem to najst ..dakujem